Şarkıcı Göksel itiraf etti
06 Kasim 2016, 18:37 tarihinde eklendi.
Ünlü şarkıcı Göksel ‘360 Derece Emel’ce’ programına konuk oldu. Göksel burada hayatı hakkında merak edilenleri ilk kez açıkladı.

Pop müziğin başarılı ismi Göksel, ‘360 Derece Emel’ce’ programının konuğu oldu. Profesyonel olarak şarkı söylemeye üniversitede felsefe okumasına rağmen müzik korosunda başladığını anlatan Göksel, müzik hayatında dönüm noktasının Sezen Aksu olduğunu söyledi.

BİR TELEFON KAPILARI AÇTI

Göksel, Sezen Aksu ile tanışmasını da şu sözlerle anlattı: “Ben Boğaziçi Üniversitesi’nde okurken, o dönem yardımcısı Süheyla’ya ulaştım. Sadece telefonda kendimi anlattım ve “Sezen hanım ile tanışmak istiyorum!” dedim. Ve nasıl oldu bilmiyorum ama beni eve davet etti. Buluştuk ve şahane bir elektrik oldu. Vokal yapmak için değil sadece yol göstericiydi benim için. Daha henüz erkendi. Ben birkaç yıl şarkı söyleyerek, pişerek öyle vokal yapmaya başladım.”

ALBÜM İÇİN ÇOK BEKLETTİ

İlk albümündeki ‘Sabır’ı Sezen Aksu’ya yazdığını itiraf eden Göksel, “Sezen, albüm için beni çok bekletti, ben de o şarkıyı yazdım.” dedi. Göksel şöyle devam etti: “Şaka bir yana 20’li yaşlarda zaman geçmiyor. Bir ay bile çok uzun geliyor. Ben de sabırsızdım çok.” Göksel kedisinin isminin de Sezen olduğunu söyledi. 

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
11 Kasım 2016 reyting sonuçları
12 Kasim 2016, 09:43

Facebook Yorumları
En Çok Okunan Magazin Haberleri